3 kişiyi öldüren katil damadın ifadesi ortaya çıktı

3 kişiyi öldüren katil damadın ifadesi ortaya çıktı

İzmir Bayındır’da damat dehşeti yaşandı. Durum, dün akşam saat 19.30 sıralarında Hacı İbrahim Karaselvi Sokak’ta bulunan ikamette meydana geldi. İddiaya göre, kayınvalidesi Serpil Palalı’nın (45) evine gelen boşanma aşamasındaki güvey Hüsnü Tümen, kayınvalidesi Serpil Palalı ve eşi Serap Tümen (25) ile tartışmaya başladı. Tartışmanın ardında Tümen, kayınvalidesine ve eşine silahla alev etti. Anne kız kanlar içerisinde yere yığılırken, cani damat evin dışına çıktı. İddialara kadar Tümen, sesleri duyarak durum yerine yakında olacak olan komşu Hamza Kuzucuk’a (45) da ateş ederek ağır yaraladı. Zanlının kayınvalidesi Serpil Palalı ve eşi Serap Tümen durum yerinde, komşusu Hamza Kuzucuk ise hastanede hayatını kaybetti. Hüsnü Tümen, Hatay Mahallesi Otlak Caddesi üstünde suç aleti ile birlikte polis kadar yakalandı.

Katil damadın ifadesi ortaya çıktı: Eşimin bir adamla ilişkisi vardı

Ücret Yöntem Kanununa Muhalefet suçundan cezaevine giren zanlının ilk ifadesinde, cezaevinde olduğu dönemde eşinin D.A isimli bir adamla ilişkisi olduğunu, Tire ilçesinde konut tutarak birlikte yaşadıklarını öğrendiğini, cezaevinden çıktıktan sonra Buca Adatepe’de ev tutarak oraya yerleştiklerini, eşinin 1 hafta sonra bitmiş kaçarak şahsın yanına gittiğini söylediği öğrenildi.

Elinden telefonu alıp mesajları görür görmez korku saçtı

Bunun üzerine boşanma davası açtığını iddia eden zanlı, eşinin birlikte yaşadığını öne sürdüğü D.A.’nın kendisine kışkırtma edici mesajlar attığını ileri sürdü. Bunun üzerine Bayındır’a eşinin kayın valisiyle birlikte yaşadığı eve gittiğini, eşinin elinden telefonu alarak mesajları okuduğunu ve ardından kayınvalidesinin kendisinin üzerine yürüdüğünü anlatan Hüsnü Tümen, önce kayınvalidesine ve sonrada eşine ateş ettiğini, dışarı çıkıp intihar edeceği esnada dışarıdan gelen kişinin silahı elinden almak istediği anda silahın alev aldığını öne sürdü.

İLGİLİ HABER

İzmirde damat vahşeti İzmir’de güvey vahşeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir