4. katın balkonundan 1. kata indi, atlarken zemine düşüp ağır yaralandı

4. katın balkonundan 1. kata indi, atlarken zemine düşüp ağır yaralandı

Olay, gece saatlerinde Reis Mahallesi Yıldız Caddesi üstünde yer alan 5 katlı binada meydana geldi. İddiaya kadar, Beyhan K’nin daha önce birlikte olduğu Özkan A. (37) kadının evine gelerek konuşmak istedi. Bir zaman sonra ikili arasında ağız dalaşı çıktı. O sırada uyuyan Beyhan K’nin oğlu sesleri duyarak tartışmanın bulunduğu odaya girdi. Beyhan K’nin oğlunu görebilen Özkan A., tez balkona çıkarak kapıyı kilitledi.

Atlamak isterken zemine düşüp ağır yaralandı

daha sonra balkonda kendisini yan bıçakla yaralayan Özkan A., 4. katın balkonundan tutunarak 1. katta bulunan tadilat için belirlenmiş iskeleye indi. Özkan A., buradan bitişikteki binanın balkonuna sıçramak isterken zemine düştü. Sesleri duyan bina sakinleri tarafından şart polis ve sağlık ekiplerine bildirildi. İhbar üstüne gelen sağlık ekiplerince, yerde kanlar içerisinde yatan Özkan A., ambulansa alınarak Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan kontrollerde şahsın yaşamsal tehlikesinin bulunduğu belirlendi.
öte taraftan, Beyhan K., ifadesi gücenmek üzere polis merkezine götürülürken, olayla ilgili başlatılan soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Mustafa İç
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir