Google Pixel Buds A-Serisini resmi olarak duyurdu

Google Pixel Buds A-Serisini resmi olarak duyurdu

Çantadaki 15 dakikalık sıkıntı, 3 saate değin müzik dinleme veya 1,5 saat söylev süresi sağlıyor. Bunları herhangi bir Android cihazla tek dokunuşla kolayca eşleştirebilirsiniz ve Bluetooth 5.0 özelliği de mevcut. Her kulaklığın içinde özel olarak planlanmış 12 mm enerjik hoparlör sürücüsü ve kulak içi basıncı azaltma ve mekansal farkındalık için uzamsal havalandırma bulunuyor.

Dingin şamata azaltma mevcut, ancak etkin gürültü müdahale etme değil ve telefon görüşmeleri için çift hüzmelemeli mikrofu mevcut. Uyarlanabilir Ses, ses seviyesini çevrenize uyacak şekilde otomatik olarak ayarlıyor. Hemen Hemen bütün reel kablosuz kulaklıklarda olduğu gibi, Pixel Buds A-Serisinde müzik, aramalar ve Google Asistan kontrolleri için kapasitif dokunmatik sensörlerin yanı sıra otomatik oynatma ve duraklatma için kulağınıza geldiklerini algılayan bir IR yakın olma sensörü bulunuyor.

Keza, yerleşik bir hareket sezgi ivmeölçer ve ne süre açık ve ne vakit kapalı olduğunu algılamak için durumda bir Hall Etkisi sensörü var. Pixel Buds A-Serisini Açık Beyaz veya Koyu Zeytin renginde satın alabilirsiniz. Kulaklıkların fiyatı ise 99 dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir