İmamoğlu’ndan ‘inceleme’ göndermesi: Bak elin arkada geziyorsun, arada karışık yap

İmamoğlu'ndan 'inceleme' göndermesi: Bak elin arkada geziyorsun, arada karışık yap

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bugünkü gezisinde hakkında başlatılan incelemeye göndermede bulunarak elleri arkada yürüyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e, “Bak elin arkada geziyorsun, arada karışık yap” dedi.

İmamoğlu'ndan 'inceleme' göndermesi: Bak elin arkada geziyorsun, arada karışık yap

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında tahlil başlatıldı. Mazeret ise, türbede ellerini gerisinde bağlayarak yürümek.

İBB Sözcüsü Murat Ongun, bilgiyi doğruladı. İçişleri Bakanlığı konu hakkında tanımlama yaptı. İmamoğlu ise konuya değinmeden “Biz işimize bakalım” göndermesi yaptı.

Odatv’nin aktardığı habere tarafından İmamoğlu, bugünkü tahlil gezisinde, elleri arkada yürüyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e takıldı.

“Bak elin arkada geziyorsun” diyen İmamoğlu, “Arada girift yap. Bazen böyle dur, bazen başının arkasına koy. Karmakarışık olsun fakat kafaları karışsın. Hayır, tek müşteri yapınca uydurmak kabiliyetleri artıyor. Karadeniz’de biliyorsun, yokuş yukarı çıkıyorsan adam elleri böyle gider. Biz çocukluğumuzdan beri yaparız” dedi.

Şükrü Genç ise, İmamoğlu’na, “Allah’tan Fatih’in heykelini daha koymamışlar. Ama biz burada her zaman böyle yürüyoruz” diyerek takıldı.

İkilinin konuşması gülüşmelere neden oldu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve bağımsızlık ortamının yeşermesine katkı sunmak. bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını temin etmek için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi oysa de değil.

Bundan sonradan da yolumuza benzer mesuliyet bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize bulunma ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle zinde, seninle hür!

BirGün’e Yardım Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir