İstanbul’da kaçak parfüm imalathanesine baskın kamerada

İstanbul’da kaçak parfüm imalathanesine baskın kamerada

Dominant hatıra kameralara yansırken, içeride satışa hazır 3 bin 751 parfüm ve yapımında kullanılan malzemeler ile ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Baskında kaçak üretim yaptığı saptama edilen kesin olmayan ise gözaltına alındı.
İstanbul’da kaçakçılık suçlarıyla uğraş dahilinde başarılı operasyonlara imza atan Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kazım Karabekir Mahallesi’ndeki bir depoda kaçak parfüm üretildiğine dair ihbar aldı. İhbarı değerlendiren polis ekipleri, imalathaneyi somut takibe aldı. Yapılan peşine düşüp takip sonucunda içeride imal yapıldığını belirleyen Bağcılar polisi, imalathaneye dominant düzenledi.

Bağcılar polisi piyasaya sürülmeden ele geçirdi

Baskında içeride arama yapan ekipler, satışa hazır kolilenmiş olarak toplamda 3 bin 751 parfüm ele geçirdi. devam eden aramalarda ise ruhsatsız tabanca ve 8 mermi, krom dolu makinesi, 2 adet parfüm kapak pres makinesi, çok sayıda anlamsız parfüm şişesi ve çok sayıda kaçak bandrol ele geçirildi. Aramaların gerisinde işyerindeki 28 yaşındaki İhsan A. ise Bağcılar polisi göre gözaltına alındı. Emniyete götürülen şahıs ifadesi alınması ve adli işlemlerinin yapılması sonrası adliyeye sevk edildi.

Doğan Can Cesur
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir