Kamyonda sıkışan arkadaşını teselli için elini tutup, alnından öptü

Kamyonda sıkışan arkadaşını teselli için elini tutup, alnından öptü

Kaza saat 12.25’te Hürriyet Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi üzerinde yaşandı. İddiaya kadar, Ahmed Badadi yönetimindeki su yüklü 06 GA 0473 kamyonun freni patladı. Freni patlayan kamyon sokak üstünde ilk önce bir elektrik trafosuna ardındaki da bu sırada orada bulunan bir kağıt toplayıcısına çarptı. Kamyon bir kreşin duvarına çarparak dururken, kazanın arkasında çevredeki vatandaşlar yardıma koştu. Şoför ve yandaki bir gezgin çevredeki vatandaşların yardımıyla kamyondan çıkarıldı.

Bir birey kamyonda sıkıştı

Kamyon içerisinde yer alan üçüncü birey araç içinde sıkıştı. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri araçta sıkışan Murat Şahiyet’i hariç tutmak için alıştırma başlattı. Bu sırada şoför Ahmet Badadi, arkadaşını bir an olsun bile yalnız bırakmadı, onun elinden tutu. Yaralı Şahiyet takriben 20 dakikalık çalışmanın arkasında sıkıştığı yerden çıkarıldı. Zarar Görmüş Şahiyet ve yaralı kağıt toplayıcı hastaneye kaldırıldı.

Arkadaşına avuntu olması için alnından öptü

Kaza sonrası araç içinde sıkışan arkadaşı Şahiyet’i bir lahza olsun bırakmayan şoför Ahmed Badadi’nin, zarar görmüş olarak çıkarılan arkadaşını avutmak için sedyeye taşınırken de yalnız bırakmayarak alnından öptü.

“Kornaya basarak aşağıya doğru geliyordu”

öte yandan kazayı görebilen Bülent Soy isimli yurttaş ise yaşananları anlatarak, “Fren boşaldı her hâlükarda kornaya basarak aşağıya doğru geliyordu. Nalbur vardı köşede oraya girecekti direksiyonu çevirdi” dedi.

Murat Delice – Furkan Karadeniz
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir