Karantinadan kaçıp olay çıkardı, polisin yüzüne tükürerek ‘korktun mu?’ dedi

Karantinadan kaçıp olay çıkardı, polisin yüzüne tükürerek 'korktun mu?' dedi

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Pazarcı Mahallesi’nde hizmet veren bir künefecinin işletmeciliğini yapan 3 kardeşten biri olan Ahmet O., dün saat 20.00 sıralarında iş yerine artan bir şekilde kardeşi İsmail O. ile tartıştı. Alkollü olduğu görülen Ahmet O., tartışmanın ardından künefe dükkanının camlarını kırıp arbede çıkardı.
Polisin durum yerine gelmesiyle gözaltına alınan Ahmet O., sağlık raporu elde etmek için Gazipaşa Devlet Hastanesine götürüldü. Buradan Ahmet O.’nun Covid olduğu ve karantinada bulunması gerektiği, keza 2.15 promil alkollü olduğu öğrenildi.

Test sonuçları beklenirken, polisin tüm uyarılarına rağmen çoğu vakit maskesini çıkararak hastane bahçesinde cirit atan Ahmet O., Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürünün yanına çağrılmasını istedi.
Ayakta durmakta güçlük çektiği gözlenen, polisin uyarılarını dikkate almayarak polise yakınlaşmak için hamleler yapan Ahmet O., polisin üstüne maskesi çenesinin aşağı tekrar tekrar tükürerek, “Korktun mu? Korkma oğlum, Allah’tan kork” dedi.

Kontrollerin gerisinde karantinadan kaçan şahsa 3 bin 150 TL para cezası yazılarak hakkında adli operasyon başlatıldı. Daha önce de tekrar tekrar aynı olaylara karıştığı görünürde 2.15 promil alkollü ve Covid olan şahıs, ailesine teslim edildi.

Ahmet Mervan Taş
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir