Konya’da bir lokantada patlama

Konya’da bir lokantada patlama

Konya’da bir lokantada patlamanın arkasından çıkan yangında iş yeri kullanılamaz ışık halkası geldi. Yangında ölen veya yaralanan olmazken, patlamanın doğalgaz sebebiyle meydana geldiği ihtimali üzerinde duruluyor. Yangınla ilgili soruşturma sürüyor.

Konya’da bir lokantada patlama

Konya’nın merkez Meram ilçesinde, dün saat 23.00 sıralarında yaşanan olayda, iş merkezinin üstteki katında yer alan lokantada henüz belirlenemeyen bir sebeple patlama meydana geldi, arkasından alevler yükseldi.

İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sıhhat ekipleri sevk edildi. Patlamanın peşinde çevrede emniyet önlemi alınırken, doğalgaz ve elektrik dağıtım firması görevlileri tarafından doğalgaz ve elektrik panoları kapatıldı.

lay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kısa sürede denetleme altına aldı. Yangında ölen veya yaralanan olmazken, patlamanın doğalgaz nedeniyle meydana geldiği ihtimali üstünde duruluyor.

Yangınla ilgili soruşturma sürüyor.

konya-da-bir-lokantada-patlama-871556-1.

konya-da-bir-lokantada-patlama-871557-1.

İHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede reel bir demokrasi ve bağımsızlık ortamının yeşermesine katkı maddesi arzetmek. böylece abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata vermek, okurlarımızın daha kaliteli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ancak de yok.

Bundan sonradan da yolumuza benzer sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize yeralma ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle dinç, seninle serbest!

BirGün’e Yardım Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir