Oğlu kazada yaralanan gözü yaşlı annenin yürek burkan feryadı

Oğlu kazada yaralanan gözü yaşlı annenin yürek burkan feryadı

Kaza, Karasu ilçesi Kabakoz Mahallesi Vatan Caddesi üstünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, mazot istasyonundan çıkış yapmakta olan Metin Ü. idaresindeki 54 PG 434 plakalı Toyota marka otomobil ile 809. Sokak’tan Vatan Caddesi’ne çıkış yapan Şükrü Yasin U. idaresindeki 54 PK 067 plakalı motosiklet çarpıştı.

Çarpışma neticesinde yere yığılan motosiklet sürücüsü yaralandı. İhbar üstüne durum yerine afiyet ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları birincil müdahale ardından yaralıyı Karasu Devlet Hastanesine kaldırırken, araba sürücüsü kaza anını anlattı.

gözü yaşlı anne ambulansa binmek istedi

Kazayı duyan Şükrü Yasin U.’nun annesi olay yerine gelerek oğlu ile birlikte ambulansa binmek istedi. Kimliği henüz öğrenilemeyen anne, “Ne olursunuz beni de alın ambulansa. O benim çocuğum” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Akaryakıt istasyonundan çıkarken kaza yaptık

Araba sürücüsü Metin Ü., “Mazot istasyonundan akaryakıt aldım. Yoluma devam ediyordum. Sol tarafımda motosiklet önüme çıktı. Kendisi yana bana çarptı. Süratli değildim. Mazot istasyonundan çıkıyordum, kaza yaptık. İnşallah arkadaşta da bir şey yoktur” dedi.

Esra Angün
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir