Pembe gün! BİM aktüel kataloğu 2 Şubat 2021 Salı… Bu hafta BİM kataloğu ürünleri neler?

Pembe gün! BİM aktüel kataloğu 2 Şubat 2021 Salı… Bu hafta BİM kataloğu ürünleri neler?

Şubat ayının birincil BİM kataloğu yayınlandı. İki sayfa olarak yayınlanan katalogda ilk sayfa pembe ürünlere ikinci sayfa ise gıda ürünlerine ayrıldı. İşte o ürünlerle ilgili bilgiler sayfalardaki ürünleri fiyatları…

BİM GÜNCEL ÜRÜNLER SAYFA 1

Aktüel ürünler kataloğunun birincil sayfasında pembe ürünler epeyce artı. Şortlu saten takım, yumuşak kumaş pijama takımı, havlu çorap, ip askılı tül şort takımı, telefon çantası, kırlent, peluşlu sıcak su torbası, üçgen bralet, şekerli makyaj fırçaları, pelüş patik ve çilekli bisküvi çeşitleri bulunuyor.

60128737bf214410d4b5c6dd

BİM AKTÜEL KATALOĞU SAYFA 2

Aktüel ürünler kataloğunun ikinci sayfasında ise Osmancık pirinç, botl sütlü ve bitter ikiz çikolata, kakaolu fındık kreması, gül, şeftali, portakal ve ayva reçeli, kırmızı mercimek, nohut, mısır unu, Antep fıstıklı gofret, margarin, domates salçası, kavrulmuş kabuklu tuzlu badem, tuz kavrulmuş fındık, Türk kahvesi, yeşil nehir, 3’ü 1 arada hazırlanmış kahve, filtre kahve, kahve kreması, salep, sıcak çikolata, ketçap, mayonez, siyah nehir ve tam buğday unu gibi ürünler yer alıyor.

60128749bf214410d4b5c6e0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir