Pendik’te önünü kestikleri otomobile kurşun yağdırdılar: 1 yaralı

Pendik’te önünü kestikleri otomobile kurşun yağdırdılar: 1 yaralı

Durum, Pendik Çamçeşme Mahallesinde Cumartesi günü saat 16.00 sıralarında yaşandı. İddiaya göre, Mehmet Eraslan isimli yurttaş, içerisinde eşi ve diğer bir kadının daha bulunduğu 34 CIY 35 plakalı otomobiliyle seyir halindeydi. O sırada içerisinde 3 şahsın bulunduğu bir otomobil, Eraslan’ın otomobilinin önünü keserek durdurdu. Şahıslar Eraslan’ın otomobiline silahla 4, 5 el ateş etti.

Eraslan, kurşunun hedefi olmasıyla bacağından yaralandı. Otomobilin kaputuna ve camına da kurşun isabet etti. Şahıslar olay yerinden çabucak kaçarken, zarar görmüş adam da aracından inerek yere uzandı. O sırada sivil olan bir bekçi de kemerini çıkarıp yaraya tampon yaparak yaralıya takviye etti. Zarar Görmüş kişi ambulansla hastaneye kaldırılırken, polis ekipleri şahısları tutmak için egzersiz başlattı.

Olaya tanık olan Batuhan Kara, “Silah seslerini duyduk geldik baktık. Adamı vurmuşlar. Yanına eşi üstelik bir bayan vardı. Mahalleden bekçi abimiz geldi. İlk müdahaleyi o yaptı. Bacağına kemerle tampon yaptı. Bir yaralı vardı. Yanına da iki hanımefendi vardı” dedi.

öte taraftan bekçinin zarar görmüş adam müdahale ettiği ve yaralının ambulansa kaldırıldığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Halit Arslan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir