POCO X3 GT tanıdık geldi

POCO X3 GT tanıdık geldi

Geçen hafta, Twitter kullanıcısı ve devlete ait olmayan MIUI çevirmeni Kacper Skryzpek, POCO X3 GT adlı yeni bir POCO telefonunun yakında geleceğini söyleyen bir tweet yayınladı. Bugün, POCO X3 GT’nin fiilen Redmi Note 10 Pro’nun Çin versiyonunun bir rebadge olduğunu ortaya çıkaran diğer bir tweet paylaştı.

Yeni tweet, POCO X3 GT’nin kod adının “chopin_global” olduğunu, Redmi Note 10 Pro’nun Çin için kod adının “chopin” olduğunu bildiren bir görüş içeriyor, böylece ilkinin ikincisinin küresel bir versiyonu olduğunu doğruluyor.

POCO X3 GT’nin ne süre duyurulacağına dair az önce bir haber yok. POCO’nun, sonunda duyurduğunda, POCO M3 Pro 5G ile yaptığı gibi tasarımı birazcık değiştirmeye karar verme olasılığı da vardır.

Bundan Böyle iki cihazın benzer olduğunu bildiğimize göre, POCO X3 GT, ortasında bir delik bulunan 6,6 inç FHD+ 120 Hz LCD ekrana sahip olmalıdır. Dimensity 1100 yonga setinden kuvvet alacak ve 64MP üçlü arka kameraya, 16MP ön kameraya ve 67W seri sıkıntı desteğine sahip 5000mAh pile sahip olacak. Cihaza çok fazla talebin olacağı düşünülürken satış rakamlarında da rekor kırılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir