Realme GT Avrupa’ya geldi

Realme GT Avrupa’ya geldi

Yukarıdaki teknik özellik sayfasına baktığımızda, Realme’den gelecek üst düzey cihazın muhtemelen 499 Euro’dan (ya da terbiyesizce 607 ABD Dolarından) başlayacağını görebiliriz. Bu, 8GB RAM + 128GB depolama sürümü içindir. Üst seviye 12GB RAM + 256GB depolama varyantı, görünen listeye uygun şekilde 549 Euro (terbiyesizce 670 ABD Doları) üzerinden fiyatlandırılacak. öte yandan, üst seviye 16GB RAM + 512GB depolama varyantının 649 Euro’ya (terbiyesizce 790 ABD Doları) gideceği bildiriliyor.

Üstteki segment aygıt fiyatları ile karşılaştırdığımızda makul bir fiyat olduğunu söyleyebilliriz. Merak edilen konu ise kullanıcıların ne değin ilgi göstereceği, ne dek bir satış rakamlarına ulaşacağı. Daha önce Realme kullananlar
Listede keza, Qualcomm Snapdragon 888 SoC içeren Realme GT ‘nin Avrupa versiyonunun özelliklerine de bir göz atmamızı sağladı . Bu aynı zamanda cihazı bölgedeki amiral gemisi Snapdragon işlemciye sahip en ucuz akıllı telefon yapacak. Diğer göze çarpan özellikler arasında 65W’a dek süratli şarjı destekleyen 4.500mAh büyük bir pil takımı ve arkada 64 megapiksel üçlü kamera modülü yer alıyor.

Zeki telefon üreticisinin cihazı 15 Haziran’da Avrupa’da resmi olarak duyurması bekleniyor. Belçika, Almanya, Lüksemburg, Hollanda ve Portekiz gibi pazarlara gönderileceğinden bahsetmişti. böylece, diğer Avrupa ülkelerine de bu ülkelerde piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra çıkış yapması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir