Samsun’da aile faciası: 2 ölü

Samsun'da aile faciası: 2 ölü

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Tepecik Mahallesi’nde saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, cinnet geçiren 36 yaşındaki Mustafa Düzgün giriş kattaki evlerinde önce 2 çocuk annesi eşi 33 yaşındaki Emel Düzgün’ü vurarak öldürüp aynı tüfekle kendini vurarak intihar etti.

Evin bahçesinde oyun oynayan Sürükleyici çiftinin 7 ve 4 yaşındaki çocukları tabanca sesini duyunca eve koştular. Korkunç görünüm ile karşılaşan çocuklar çığlık atıp üstteki katta oturan dedesi Mehmet ile babaannesi Emine’ye haber verip yardım istediler. Olay yerine polis ve ambulans sevk edildi. Sıhhat ekipleri yaptıkları kontrolde Düzgün çiftinin durum yerinde hayatlarını kaybettiğini saptama etti.

Oğlu ve gelinin vefat haberini alan baba Mehmet Sürükleyici ile anne Emine Sürükleyici olayın olduğu evin önünde haykırış edip gözyaşı döktüler.

Yığın Mahallesi Muhtarı Osman Kocabıçak olaydan büyük endişe duyduklarını belirterek, ” Mustafa komşumuz olur. Arkadaşımız önce eşini vurduktan daha sonra kendisini vurarak intihar etmiş. Mustafa arkadaşımızın zaten psikolojik sorunları vardı.

Daha önce yaşadıklarının da etkisi var bunda. Daha önce kardeşinin bir adam başına kamyon kazasında hayatını kaybetti. Öteki kardeşi de 1-2 sene önce trafik kazasında vefat etti. Ondan daha sonra da psikolojik sorunlar yaşıyordu. Şimdi de söyle bir olay gerçekleşti. Üzgünüz” dedi.

Muhammer Ay
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir