Süper Loto 21 Ocak 2021 sonuçları Milli Piyango Online adresinde yer alacak

Süper Loto 21 Ocak 2021 sonuçları Milli Piyango Online adresinde yer alacak

Talih oyunu tutkunlarının ilgiyle beklediği çekiliş sonuçları bugün belli olacak. Büyük ikramiye tutarının 31 milyon 308 bin liranın üzerine çıkmasının beklendiği çekilişte 6 talihli numara belirlenecek. 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenlerin ikramiye almaya hak kazanacakları çekilişte 6 bilen çıkması halinde büyük ikramiyenin sahibi olacak.

SÜPER LOTO SONUÇLARI 21 OCAK 2021 MİLLİ PİYANGO ONLİNE

Şanslı adayları çekiliş sonuçları canlı olarak Milli Piyango TV üzerinden peşine düşüp takip edebilecekler. Çekilişlerin tamamlanmasının anında arkasında da “millipiyangoonline.com” üzerinden bilet sorgulama işlemleri yapılabilecek.

BİLET SORGULAMA SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

21 Ocak 2012 çekilişi bugün saat 21:30’da başlayacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekilişin tamamlanmasıyla birlikte de bilet sorgulama kolaylıkla gerçekleştirilebilecek. Dileyen kısmet oyunu tutkunları bilet numarası ile sorgulama yapacak dileyen de bir bir numaraları denetleme edecek.

Her kolon bedeli olarak talihli adaylarından 3 TL’nin alındığı Süper Loto oyunu Milli Piyango mobil uygulamasından, “millipiyangoonline.com” adresinden ve bayilerden kolaylıkla oynanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir