Süper Loto 21 Ocak 2021 sonuçları Milli Piyango Online adresinde yer alacak

Süper Loto 21 Ocak 2021 sonuçları Milli Piyango Online adresinde yer alacak

Kısmet oyunu tutkunlarının merakla beklediği çekiliş sonuçları bugün kesin olacak. Büyük ikramiye tutarının 31 milyon 308 bin liranın üzerine çıkmasının beklendiği çekilişte 6 şanslı numara belirlenecek. 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenlerin ikramiye almaya yargı kazanacakları çekilişte 6 bilen çıkması halinde büyük ikramiyenin sahibi olacak.

SÜPER LOTO SONUÇLARI 21 OCAK 2021 MİLLİ PİYANGO ONLİNE

Talihli adayları çekiliş sonuçları canlı olarak Milli Piyango TV üzerinden takip edebilecekler. Çekilişlerin tamamlanmasının derhal arkasında da “millipiyangoonline.com” üzerinden bilet sorgulama işlemleri yapılabilecek.

BİLET SORGULAMA SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

21 Ocak 2012 çekilişi bugün saat 21:30’da başlayacak. Takriben 5-6 dakika sürecek çekilişin tamamlanmasıyla birlikte de bilet sorgulama kolaylıkla gerçekleştirilebilecek. Dileyen talih oyunu tutkunları bilet numarası ile sorgulama yapacak dileyen de bir bir numaraları kontrol edecek.

Her sütun bedeli olarak talihli adaylarından 3 TL’nin alındığı Süper Loto oyunu Ulusal Piyango mobil uygulamasından, “millipiyangoonline.com” adresinden ve bayilerden kolaylıkla oynanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir