TFF Başkanından beIN Sports açıklaması

TFF Başkanından beIN Sports açıklaması

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig’in yayıncı kuruluşu beIN Sports ile anlaşma için görüşme yapacaklarını söyledi.

TFF Başkanından beIN Sports açıklaması

TFF yetkilileri ile Kulüpler Birliği Vakfı üyeleri, İstanbul’da bir araya geldi.

Takriben 3 saat süren toplantının ardındaki TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Kulüpler Birliği Vakfını temsilen İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

beIN Sports ile bugüne değin 14 görüşme düzenlediklerini gösteren Özdemir, “Ortak görünüm alışverişlerinden daha sonra geldiğimiz son noktayla ilgili bilgi vermek için Kulüpler Birliğini ziyaret ettik. Gösterme alışverişinde bulunduk. Kulüpler Birliği bize anlaşmada gelebileceği rakamı açıklama ettiler. Biz de önümüzdeki hafta bu rakam görüşünde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. İnşallah yakın bir zamanda beIN Sports ile anlaşma imzalayıp yolumuza beraber devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil’in koronavirüse yakalanması üzerine toplantıya başkanlık yaptığını açıklayan Göksel Gümüşdağ ise toplantının fazla faydalı geçtiğini dile getirdi.

Toplantının başlıca gündem maddesinin beIN Sports olduğunu vurgulayan Gümüşdağ, “En son yaptığımız toplantıdan sonra bu toplantıda mutabık olduğumuz bir konuda kararı aldık ve Nihat Bey’e ilettik. O konu üstüne sayın başkanımız da beIN Sports yetkilileriyle röportaj yapacak. En yakın zamanda Kulüpler Birliği olarak nihayete erdirmek istediğimiz sonuca bir lahza evvel gideceğimizi düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir