Yabancı uyruklu şahıs, kavga ettiği ev arkadaşını bıçaklayarak öldürdü

Yabancı uyruklu şahıs, kavga ettiği ev arkadaşını bıçaklayarak öldürdü

Cumartesi günü Seyit Ömer Mahallesi’nde meydana gelen olayda, güya, 5 katlı bir binanın bodrum katında kalan Afganistan uyruklu kişiler aralarında az önce bilinmeyen bir nedenden nedeniyle ağız dalaşı yaşandı. Tartışmanın kısa sürede bıçaklı kavgaya dönüşmesiyle evde iki grup aralarında uzun süren bir arbede yaşandı.

2 KİŞİ YARALANDI

Yaşanan olayda 2 birey aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralandı. Olayın şüphelisi ise, durum yerinden koşarak uzaklaştı. Ağır yaralananlar biri evden çıkarak sokak ortasında kanlar içerisinde yere yığıldı. Çevredekiler ağır yaralı kişiye yardıma koşarak hayatta tutmaya çalışsa da başarılı olamadı. O anlar vatandaşlar tarafından cep telefonu kameralarıyla kaydedildi.

POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI

İhbar üstüne olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sıhhat ekipleri olayda ağır yaralanan 2 kişinin hayatını kaybettiğini belirledi. Durum yerinde incelemelerini gerçekleştiren polis ekipleri şüphelileri yetişmek için egzersiz başlattı.

“ÇOCUĞUN ÜZERİNDEN KAN FIŞKIRIYORDU”

Olay yerinde olan Solmaz Göze yaşananları, “Cama çıkmıştım bir anda çocuğu karşımda gördüm. Kan revan içindeydi. Ne olduğumu şaşırdım. Düştü her tarafta kalktı, her yerde düştü. Ben bağırmaya başladım çocuğu görür görmez havlu verdim çünkü sıradan kan fışkırıyordu. Üstünden kanı bastırmaya çalıştılar lakin gerçi bayağı kan kaybetmişti. sonradan polis geldi bir kaç kişi kaçtı biz görmedik onları. Bir ölü evden çıkarıldı diğeri de burada kapının önünde ölmüştü” sözleriyle anlattı.

“TARTIŞMA YEMEK YEMEK YERKEN ÇIKMIŞ”

Olay hemencecik sokakta olan esnaf Harun Özçelik ise “Tahmini saat gece 03.00 civarıydı burada aşağıda oturan Afganistanlı komşularımız yemek yerken olasılıkla tartışma sonucu birbirlerine girmişler iki birey vefat etti bir tane zarar görmüş vardı. Olayın tam detayını bilmiyoruz. Birisi dışarıda çıktı ona yürek masajı yaptılar. sonra evde olan diğer arkadaşları kaçıp gidiyorlar. Bir saat önce gelip bizden alışveriş yaptılar ama yiyemeden vefat ettiler” sözlerine yer verdi.

Yabancı uyruklu şahıs, kavga ettiği ev arkadaşını bıçaklayarak öldürdüBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.