Yarın BİM aktüel 26 Ocak 2021 Salı kataloğu ürünleri neler? Bu hafta BİM kataloğu ürünleri 2 sayfa!

Yarın BİM aktüel 26 Ocak 2021 Salı kataloğu ürünleri neler? Bu hafta BİM kataloğu ürünleri 2 sayfa!

Gelecek haftanın ilk BİM güncel ürünler kataloğu yayınlandı. BİM mağazalarında Salı günü satışta olacak ürünlerin fiyat bilgilerinin de bulunduğu katalogda alışveriş tutkunlarını bekleyen ürünler paylaşıldı. Peki, hangi mahsul kaç liradan satışa çıkacak ve yeni haftada mağazalarda neler olacak?

BİM GÜNCEL KATALOĞU 26 OCAK 2021 SAYFA 1

Güncel ürünler kataloğunun kahvaltılık ürünleri ağırlıklı birincil sayfasında sucuk, dana baton salam, hindi kavurma, karabiberli hindi salam, çiftçi yoğurdu, piliç füme, dana jambon, tereyağı, çikolatalı ve çilekli süt, beyaz peynir, bidon yoğurt, cheddar peyniri, Trakya eski kaşar, taze peynir, laktozsuz süt ve dilimli olağan peynir gibi ürünler bulunuyor.

60093a7a214ed817a8be353c

BİM AKTÜEL SALI KATALOĞU SAYFA 2

Aktüel ürünler kataloğunun ikinci ve son sayfasında ise kavrulmuş fındık, kakaolu fındık kreması, çiçek balı, tahin, karmakarışık çiğ kuruyemiş, kaplamalı saray helvası, Antalya reçelleri, keçiboynuzu, karadut, hurma özü, meyveli karma lokum, cevizli sucuk, pekmezli pestil, demlik ve poşet çay, ızgara zeytin, tahin pekmez karışımı, Türk kahvesi, fırın helva ve cips çeşitleri bulunuyor.

60093a90214ed817a8be3540

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir